-
-
© 2010-2019

© 2010-2019

Galerie DoSlunce-obrazy pro radost srdce
-
-

 

Meditace

Modlitba za náš národ a náš svět
 
Každý den vždy v 21 hod
meditace je aktuální
Připojte se svou modlitbou, meditací, dobrou myšlenkou světla a naděje za náš český národ, mír pro náš svět a Zemi. Ve spojení nás všech je velká síla a můžeme tak společně naší vlasti a světu pomoci, obzvlášť v této době, kdy je i tato duchovní pomoc velmi potřebná. K tomuto účelu můžete využít také meditační obrazec:
 
cesi.jpg
Používání energetického obrazce má trojí význam určení:
 
 K modlitbě
„Neopouštěj, Bože, národa, jehož krev jest krví naší, jehož tlukot srdce i našeho jest tlukotem: chraň ho, střez a opatruj, zachovej ho ode zla veškerého a od záhuby každé. Vzněť v srdcích našich, v srdcích celého národa ryzí lásku k vlasti. Osvěť milostí svou též duše zbloudilé a učiň je zdárnými dítkami svými. Ó dej, Bože dobrotivý, abychom činností svou vlasteneckou sobě zasloužili klidného odpočinku v jejím klíně. Dopřej nám, abychom hodni byli vstoupiti jednou ve vlast všech národů celého světa.“
 
K meditaci
Se zaměřeným pohledem na obrazec rozjímej po vzoru svých předků a hledej v sobě zdroj poznání a duchovní síly s prosbou:
„Bože, dej mi sílu, abych neupadl do pohodlnosti a duchovní malosti, abych ochránil svého ducha před vlivem temných sil, abych našel sám sebe a cestu ke zdroji duchovní síly národa, abych neztratil duchovní spojení se svými předky a velkými duchy českého národa, abych se skrze čisté vibrace tohoto obrazce napojil na vůdčího ducha svého národa, abych stále plnil svůj úkol pro blaho a rozkvět celého národa a skrze tvé záměry si podal ruce s tvými dcerami a syny všech zemí a tak společně vytvořili nový duchovní svět míru a Bytí.“

K přijímání Vesmírných vibrací dokonalé Boží lásky pro sebe, své drahé a celý národ v přímé blízkosti obrazce nebo jeho dotykem.
 kresba a text přejatý se souhlasem autorů z agapebrno.cz
 
Léčení Země

Léčení Země

Jako inspiraci k této meditaci můžete využít i obraz Léčení země, na který se můžete také naladit.
_________________________________________________________________
Meditace za náš národ a svět:
Prosím, dejte i ostatním vědět- klinutím na "Účastním se meditace" jestliže se přidáte. Děkujeme.
_________________________________________________________________
 
Další meditační obrazy v Galerii:

Ježíš
Vstup do svého srdce
Pohár světla

Vyhledávání

Vyhledávání

Facebook

Facebook

Galerie do Slunce
Kontakt

Kontakt

Email
Prostor pro Vás

Prostor pro Vás

YouTube

YouTube

DoSlunce
Eshop DoSlunce

Eshop DoSlunce

Přání pro hospic
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one