-
-
© 2010-2019

© 2010-2019

Galerie DoSlunce-obrazy pro radost srdce
-
-

 

Galerie obrazů2

Galerie

Zde najdete všechny obrazy z celé Galerie, doplněné o bližší výklad, vysvětlení, text, či s básněmi, osobním věnováním, odkazy, a další inspirací, která s každou konkrétní kresbou blíže souvisí. (Protože většinu obrazů jsem kreslila jako dárek někomu konkrétnímu, nebo vyjímečně i na objednání, přidávám k některým i věnování.)

Vybraný obraz s výkladem otevřete kliknutím na jeho název - podtržený nadpis /nikoli kliknutím na jeho zmenšeninu, kterou otevřete jen náhled obrázku/.
Všechny obrazy celé Galerie jsou umístěny na několika stránkách níže, ve kterých můžete listovat pomocí stránkování / 1,2,3,.. / v levém dolním rohu.

Obrazy s výkladem můžete vyhledat také v přehledu:  
Seznamu obrazů podle názvu A - Z        • Seznamu obrazů podle roku a datumu vytvoření      • V sekcích Galerie podle témat          • přímo ve Vyhledávání
DSC09950.jpg
Tento obraz je možné zakoupit v e-shopu DoSlunce.
Tento obraz je možné zakoupit v e-shopu DoSlunce.
komentáře návš.kniha.png
_________________________________________________________________
Tento obraz je možné zakoupit v e-shopu DoSlunce.Tento obraz si můžete zakoupit v e-shopu Doslunce
         komentáře návš.kniha.pngJestliže chcete napsat něco k tomuto obrazu, můžete zde
          ​<zpět    Galerie      další>
Hvězda života.jpg
V této Hvězdě života je symbolicky obsaženo všechno, co je od pradávna symbolem lidských hodnot a stále uchovává jejich poselství, které má promlouvat k našim srdcím a životům a do všech životních chvil. 

Je to cesta vedená hodnotami lásky, krásy, moudrosti, pokory, tvořivosti, dobra, soucitu a radostné pomoci druhým a okolí. Tyto hodnoty jsou pro nás tak důležité jako je pro tělo strava, jako pro květinu voda, jako vzduch a sluneční svit, bez kterého nikdo nemůže žít. Hvězda také jako symbol naděje, ukazatele směru a cesty nám stále září dál i po svátcích vánočních, které nám připomínají věčnou pravdu, že stejnou Hvězdu můžeme nalézt – znovu obnovit a vytvořit, nechat zazářit mnohem blíž než v hvězdném nebi, ale právě zde a tady, v sobě samém – ve svém srdci, ve svých činech, myšlenkách, slovech, svou touhou směřovat cestou laskavosti, pochopení, pomoci, touhou pokorně poznávat a přijímat život s vírou v Dobro…

Je mnoho slov, které by mohly o této Hvězdě dál promlouvat, ale protože slova jsou příliš krátká, prosím přijměte tento obraz, který vyjadřuje, jak tuto hvězdu vnímám. Vkládám do něj také přání, abychom společně nechali tuto hvězdu zazářit ve svých životech a všichni společně její obraz naplněný vírou,nadějí, láskou – krásou, pravdou, dobrem vyslali dál, aby zářila nejen nám, ale všem lidem kolem nás.

K 80tému výročí  dědečkovi věnuje, s láskou vnučka Tereza Bobková

 

Hvězda života Emanuela Ondráčka
"EO 80"

 
Výklad obrazu a dědečkova pojetí Hvězdy života s odkazem k jeho životním hodnotám, s nadčasovým přáním vánočním i novoročním a s jeho osobním trvalým přáním do vašeho života, najdete níže:

Vyhledávání

Vyhledávání

Facebook

Facebook

Galerie do Slunce
Kontakt

Kontakt

Email
Prostor pro Vás

Prostor pro Vás

YouTube

YouTube

DoSlunce
Eshop DoSlunce

Eshop DoSlunce

Přání pro hospic
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one