-
-
© 2010-2019

© 2010-2019

Galerie DoSlunce-obrazy pro radost srdce
-
-

 

GALERIE

Můžete si zde prohlédnout náhled všech obrazů z celé galerie. Jestliže vás bude některý obraz zajímat více, můžete si jej vyhledat v sekci Obrazy s výkladem, nebo v dalších sekcích podle témat v menu galerie, či přímo ve Vyhledávání. Pro příjemnou prohlídku si můžete spustit doprovod hudební skladby:

 
Vědomí kříže

Vědomí kříže

a pokory
Hvězda života.jpg
V této Hvězdě života je symbolicky obsaženo všechno, co je od pradávna symbolem lidských hodnot a stále uchovává jejich poselství, které má promlouvat k našim srdcím a životům a do všech životních chvil. 

Je to cesta vedená hodnotami lásky, krásy, moudrosti, pokory, tvořivosti, dobra, soucitu a radostné pomoci druhým a okolí. Tyto hodnoty jsou pro nás tak důležité jako je pro tělo strava, jako pro květinu voda, jako vzduch a sluneční svit, bez kterého nikdo nemůže žít. Hvězda také jako symbol naděje, ukazatele směru a cesty nám stále září dál i po svátcích vánočních, které nám připomínají věčnou pravdu, že stejnou Hvězdu můžeme nalézt – znovu obnovit a vytvořit, nechat zazářit mnohem blíž než v hvězdném nebi, ale právě zde a tady, v sobě samém – ve svém srdci, ve svých činech, myšlenkách, slovech, svou touhou směřovat cestou laskavosti, pochopení, pomoci, touhou pokorně poznávat a přijímat život s vírou v Dobro…

Je mnoho slov, které by mohly o této Hvězdě dál promlouvat, ale protože slova jsou příliš krátká, prosím přijměte tento obraz, který vyjadřuje, jak tuto hvězdu vnímám. Vkládám do něj také přání, abychom společně nechali tuto hvězdu zazářit ve svých životech a všichni společně její obraz naplněný vírou,nadějí, láskou – krásou, pravdou, dobrem vyslali dál, aby zářila nejen nám, ale všem lidem kolem nás.

K 80tému výročí  dědečkovi věnuje, s láskou vnučka Tereza Bobková

 

Hvězda života Emanuela Ondráčka
"EO 80"

 
Výklad obrazu a dědečkova pojetí Hvězdy života s odkazem k jeho životním hodnotám, s nadčasovým přáním vánočním i novoročním a s jeho osobním trvalým přáním do vašeho života, najdete níže:
Květiny podle názvu A - Z
Jmenný seznam všech květin v Galerii, pro jednodušší vyhledávání:

 
Novinky v Květinové galerii
Květiné terapii  na FB__.png
aktuální meditace & týdenní kresba k terapii nově

Vyhledávání

Vyhledávání

Facebook

Facebook

Galerie do Slunce
Kontakt

Kontakt

Email
Prostor pro Vás

Prostor pro Vás

YouTube

YouTube

DoSlunce
Eshop DoSlunce

Eshop DoSlunce

Přání pro hospic
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one